Düzce Gölyaka Alt Gelir Grubuna Konut Satışı

Düzce Gölyaka Alt Gelir Grubuna Konut SatışıToplu Konut İdaresi Başkanlığınca, Düzce Merkez Camikebir Toplu Konut Uygulaması kapsamında stoklarımızda yer alan 134 adet Standart konut; ön şartsız, kurasız başvuru önceliğine göre konut alma ve seçme olanağı ile Açık Satışa sunulacaktır.

17 Kasım 2017
bosluk

TOKİ Düzce Boğaziçi’ne 102 konut

TOKİ DüzceBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Düzce’nin Boğaziçi İlçesi Şekerpınar Mahallesi’nde inşa edilecek 102 konutun ihalesi yapıldı. 13 Mart, Pazartesi günü gerçekleştirilen ihale kapsamında ayrıca büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işi de yer alıyor.

15 Mart 2017
bosluk

Toki Düzce’ye yeni konut yapacak

Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan TOKİ tarafından Boğaziçi Beldesi Yazlık Mahallesine 102 adet konut yapacağını müjdesini verdi.

18 Şubat 2017
bosluk

Toki Düzce Gölyaka Evleri Başvuruları Başladı

Etiketler: ,,

TOKİ DüzceToki tarafından alt gelir grubuna yönelik Düzce Gölyaka’da geliştirilen 219 konutluk Düzce Gölyaka Toki Evleri projesi kapsamındaki stokta bulunan 51 adet konut için bugün itibariyle başvuru süreci başladı.

27 Ekim 2016
bosluk

TOKİ evleri için süre 15 ekimde sona erecek

konut fiyatlarıDüzce’nin Camikebir Mahallesindeki TOKİ konutlarında hak sahiplerinin konut edinmelerine ilişkin süre 15 Ekim tarihinde sona erecek.

11 Ekim 2016
bosluk

TOKİ Düzce’de 219 adet konut yapacak

TOKİ DüzceTOKi Düzce İli Gölyaka İlçesi Yazıpınar Mahallesi 219 Adet Konut, 1 Adet Ticaret Merkezi, 1 Adet Büfe ve 1 Adet Camii İnşaatı İle Altyapı ve Çevre Düzenlemesi İşi için

13 Haziran 2015
bosluk

Düzce’de konut satışında rekor

HAK SAHİPLERİ RESMEN ‘EV’LENDİ M. AKİF ERSOY’DA SÖZLEŞME HEYECANIHızla gelişen ve göç alan Düzce’de geçen yıl konut satışında rekor kırıldı.

2 Şubat 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–