Kanal İstanbul Katar yatırımcısını heyecanlandırdı

Çılgın proje Kanal İstanbul, Katar’da gerçekleşen “Expo Turkey By Qatar” fuarının gündemine oturdu. Proje güzergâhında 4.6 milyon metrekare arsa stoku olan Emlak Konut ortak yatırım için teklif götürdü. Emlak Konut’un teklif götürdüğü bu şirketin Katar devletine ait Qatari Diar olduğu öğrenildi.

19 Ocak 2018
bosluk

Emlak Konut Projelerini Azerbaycan’a Taşıdı

Emlak KonutTürkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO, bu yıl ikincisi düzenlenen Azerbaycan Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na katılarak İstanbul ve Türkiye’deki yatırım fırsatlarını anlattı.

24 Kasım 2016
bosluk

TOKİ modelini dünyaya anlatacak

toki logoBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, çok sayıda ülkenin katılacağı Habitat III Zirvesi özel oturumunda “sosyal konut üretim modeli”ni anlatacak.

26 Eylül 2016
bosluk

TİKA Gazze’de konut inşa ediyor

tika konutlarıTürk İşbirliği ve Koordinasyon Ajansının (TİKA) 2014 yılında İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırılarda evleri yıkılan Filistinliler için 320 konut inşasını içeren projeye başladığı bildirildi.

24 Mart 2016
bosluk

Cannes’te Milyar Dolarlık Şov

Türkiye ŞovDünyanın en büyük gayrimenkul fuarı MIPIM’e Türkiye 350 firma ve 7 büyükşehir belediyesiyle çıkarma yaptı.

16 Mart 2016
bosluk

TOKİ ile Dünya Bankası işbirliği yapacak

Toki dünya bankasıTOKİ ile Dünya Bankası arasında, enerji verimliliği ve yeşil binalar konusunda işbirliği anlaşması imzalandı.

25 Şubat 2016
bosluk

Dünyanın en pahalı caddesi!

İstiklal caddesi 1Uluslararası gayrimenkul danışmanlığı şirketi Cushman Wakefield’in yıllık gayrimenkul raporunda yer alan verilere göre İstiklal Caddesi, Bağdat Caddesi ve Abdi İpekçi Caddesi Avrupa kira artışı sıralamasında ilk 10 arasında yer aldı.

2 Mart 2015
bosluk

Dünyayı değiştirecek 5 proje!

kanal istanbulAmerikan Huffington Post haber sitesi, dünyayı değiştirecek 5 projeyi tanıttı. Site birinci sıraya İstanbul’da yapılacak olan Kanal İstanbul projesini koydu.

13 Eylül 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–