Dumankaya Miks Ataşehir Yükseliyor

Dumankaya Misk ataşehirAtakent’ye yükselelen Dumankaya imzalı Dumankaya Misk Bölgenin en değerli projeleri arasına adını yazdırdı.

9 Şubat 2015
bosluk

Dumankaya’dan kaçırılmayacak fırsat

dumankayaModern yaşamın tüm ihtiyaçlarına cevap verecek kusursuz konfor anlayışıyla doğanın ortasında hayata geçirilen Dumankaya Mozaik, 149.000-TL’den başlayan lansman fiyatları ve stok avantajları ile müşterilerin beğenisine sunuluyor.

9 Ekim 2014
bosluk

Dumankaya-Boğaziçi Yönetim A.Ş iş birliği ölüm getirdi!

toki harfiyaDumankaya inşaatının kazmış olduğu duvarın boşluğunu doldurmaya çalışan Toki Boğaziçi Yönetim A.Ş ile Toki sakinleri arasında geçen tartışma bir malikin ölümüne sebep oldu.

26 Mayıs 2014
bosluk

Dumankaya Kartal Horizon teslim tarihi

Dumankaya Kartal Horizon teslim tarihi178 bağımsız bölümden meydana gelen Dumankaya Kartal Horizon projesinde 1+1’den 4+1’e kadar farklı konut tipleri bulunuyor

31 Aralık 2012
bosluk

Dumankaya’nın ‘Kentsel Dönüşüm’ formülü

Dumankaya İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Halit Dumankaya, kentsel dönüşümün ada bazında değil bölge bazda yapılması gerektiğini söyledi.

13 Ekim 2012
bosluk

Bahçeşehir Dumankaya Modern Vadi satışa başlıyor

Dumankaya İnşaat’ın İstanbul Bahçeşehir’de inşa ettiği Dumankaya Modern Vadi projesinde dairelerin fiyatları 104 bin liradan, aylık taksitler ise 1.082 liradan başlıyor.

13 Kasım 2011
bosluk

Dumankaya Maltepe’yi uçuracak

Dumankaya, içinde fuayesi, konferans salonu ve sanat galerisinin yanı sıra cadde mağazaları olan yepyeni bir yaşam alanı inşa ediyor.

3 Kasım 2011
bosluk

Dumankaya”dan “100 Gülen Yüz” kampanyası

Gayrimenkul sektörünün önde gelen aktörlerinden Dumankaya İnşaat, Bahçeşehir’de hayata geçireceği Modern Vadi projesine özgü yeni bir kampanya başlatıyor.

1 Kasım 2011
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–