Konut sigorta neden yaptırmalıyım?

Konut sigorta neden yaptırmalıyımKonut sigortası hem evinizin geleceği hem sizin geleceğiniz için oldukça önemli bir güvence. Ayrıca konut sigortası zorunlu DASK’ın teminatlarını aşan noktalarda meydana gelen tüm hasarları da güvence altına alıyor. Peki konut sigortası yaptırmak için başka önemli sebepler neler?

30 Aralık 2017
bosluk

Kentsel Dönüşümde herkes üzerine düşeni yapmalıdır

Toki başkanı Ergün Turanİzmir’de düzenlenen Kentsel Dönüşüm ve Stratejik Yaklaşımlar Kurultayı’nın açılışında konuşan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi (TOKİ) Başkanı Ergün Turan, kentsel dönüşüm sürecinin gelecek nesilleri koruyacak bir fedakarlık süreci olduğunu belirterek, “Kentsel dönüşümde düğmelerimizi yeniden iliklemeliyiz” dedi.

21 Eylül 2017
bosluk

İstanbul’da Her gün 50 konut yenileniyor

kentsel dönüşümCLK Boğaziçi Elektrik tarafından üç ayda bir açıklanan ‘Gayrimenkulün Enerjisi Raporu’na göre İstanbul Avrupa Yakası’nda şubat-eylül döneminde 12 bin 261 konut yıkıldı. Bu da her gün 50 konutun yenilenmek için yıkıldığı anlamına geliyor.

24 Ekim 2016
bosluk

Toki Konutları Sığınakları Ne Durumda?

sığınakToki Konutlarının projelendirilme aşamasında deprem riski göz önünde bulundurularak sığınaklı konutlar tasarlanmış.

Toki Kayaşehir konutları teslim edilirken kayasehiristanbul.net olarak sığınakları görme imkanı bulmuştuk.

25 Haziran 2016
bosluk

Deprem alanları AVM oldu

Deprem alanları AVMİstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 11 üyesi, olası İstanbul depremine yönelik çadır ve toplanma alanlarına inşaat yapıldığını ileri sürdü.

28 Kasım 2015
bosluk

Artçı deprem Kayaşehir’de Hissedildi

marmara depremiİstanbul’da Marmara Denizi açıklarında 4,2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

17 Kasım 2015
bosluk

TOKİ deprem bölgesine yoğunlaşacak

toki deprem bölgesiTOKİ Başkanı M. Ergün Turan, idarenin öncelikli olarak deprem kuşaklarında yer alan şehirlere odaklanacağını açıkladı.

24 Ağustos 2015
bosluk

Emlak Konut depreme dayanıklı konutlar üretiyor

murat kurum 1Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum,yaptığı açıklamada Emlak Konut’un ürettiği konutların depreme dayanıklı olduğunu söyledi.

18 Ağustos 2015
bosluk

TOKİ 3 milyon kişiyi yeni evlerine kavuşturdu

konutTuran, TOKİ’nin özellikle dar gelirli vatandaşlar için çok önemli bir misyonu yerine getirdiğini söyleyen Başkan Turan, kuruluş felsefesine uygun olarak özellikle dar gelirli vatandaşların konut beklentisini karşılamada bir “dost eli” anlayışıyla hizmet verdiklerinin altını çizdi.

24 Şubat 2015
bosluk

İstanbul’da en riskli bina Kadıköy’de

kadiköyÇevre ve Şehircilik Bakanlığınca yürütülen kentsel dönüşüm çalışmalarında maksimum riskli bina, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde belirleme edildi.

15 Kasım 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–