TOKİ sakinlerinin yönetim isyanı!

Toki MağdurlarıToplu Konut İdaresi (TOKİ) tarafından Beyazşehir’de hayata geçirilen proje ile ev sahibi olan site sakinleri binaların yönetimini Boğaziçi A.Ş. üstlendiği için hizmet alamadıklarını belirterek bu duruma isyan ettiler. Bina sakinleri yönetimi kendi aralarından seçmek istiyor.

12 Kasım 2016
bosluk

Toki Site Yönetimleri Direniyor

Boğaziçi YönetimBildiğiniz üzere Toki Emlak Yönetimi mecburi yönetimi süresi doldu. Toki Kayaşehir sakinleri gerekli sayıyı çıkardıkları takdirde site yönetimini değiştirebilmektedirler.

17 Ağustos 2016
bosluk

Toki Kayaşehir Aidatları Çok Yüksek

aidatToki Kayaşehir hizmete girdiği günden beri değişmeyen ve sürekli büyüyen sorunu aidatlar.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz günlerde aidatlara Emlak yönetim ve Boğaziçi yönetim zam yaptı.

25 Haziran 2016
bosluk

Başakşehir 4.Etap Sakinlerinin sabrı taştı

Başakşehir 4.Etap SakinleriBaşakşehir 4.Etap sakinlerinin başı Boğaziçi Konut ile belada. Bu pazar (18.01.2015) saat 13.00 da İstanbul Çarşı’dan Piramit çarşıya kadar protesto yürüyüşü yaparak seslerini duyurmak isteyecekler.

17 Ocak 2015
bosluk

TOKİ Kayaşehir Boğaziçi Yönetim açıklaması

Boğaziçi YönetimSon günlerde özellikle İstanbul Kayaşehir Projesi ile ilgili gelen şikâyetlerde; yetkisiz kişilerce Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nın (TOKİ) adı kullanılarak, kendilerine ait olmayan veya projede yer almayan konutların satılmak istendiği bilgisi edinilmiştir.

17 Temmuz 2014
bosluk

Dumankaya-Boğaziçi Yönetim A.Ş iş birliği ölüm getirdi!

toki harfiyaDumankaya inşaatının kazmış olduğu duvarın boşluğunu doldurmaya çalışan Toki Boğaziçi Yönetim A.Ş ile Toki sakinleri arasında geçen tartışma bir malikin ölümüne sebep oldu.

26 Mayıs 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–