İstanbul Beylikdüzü Konut Projeleri Hakkıında

İstanbul’un konut talebinin karşılanması için Toki ve Kiptaş pek çok bölgede kentsel dönüşüm projelerini hayata geçiriyor. Özellikle gecekondu semtlerinde ve depremde risk yaşayacak bölgelerde başlatılan kentsel dönüşüm çalışmaları dışında, şehrin dış semtlerinde de Toki ve Kiptaş binlerce konutluk projeler inşa ediyor.

17 Nisan 2017
bosluk

Beylikdüzü’nde konut fiyatları Uçtu

beylikdüzüİstanbul’un birçok ilçesine oranla çok daha planlı bir gelişim gösteren Beylikdüzü geniş yaşam alanları, sosyal imanlara sahip nitelikli ve markalı konut projeleriyle gayrimenkul piyasasındaki yükselişini sürdürüyor.

27 Haziran 2016
bosluk

Beylikdüzü Nevsa Konakları teslim tarihi!

Nevsa Konaklarıİstanbul Beylikdüzü Beykent bölgesinde, Kalekent projesinin hemen yanında olan Nevsa Konakları 12 blok halinde inşa ediliyor. Proje Nevsa İnşaat tarafından hayata geçiriliyor.

11 Şubat 2016
bosluk

Beylikdüzü konut için yeni arazi üretiyor!

Beylikdüzü konutNitelikli lüks konut siteleriyle adını duyuran İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde 1 milyon metrekarelik yeni yaşam alanı üretilecek.

1 Şubat 2016
bosluk

“Deniz İstanbul Projesi” Yakuplu’da

deniz istanbulESTON’un Beylikdüzü Yakuplu’da yarım kalan projesini devralan Keleşoğlu, Deniz İstanbul adıyla projeyi geliştirip, satışa çıkardı.

7 Aralık 2015
bosluk

1 milyon m2’lik projelere Beylikdüzü’nden başlıyor

Gül Proje beylikdüzüGül Proje, önümüzdeki dönemde 1 milyon metrekarelik projeye başlayacak. Projelerden ilki Beylikdüzü’ndeki Vira İstanbul olacak. 700 milyon lira hasılat beklenen projede 1.155 konut var.

4 Eylül 2015
bosluk

Batı Yapı’dan yılın son kampanyası

Batı Yapı'dan kampanyasıBatı yapı tarafından Beylikdüzü’ nün en değerli bölgesinde inşa edilen Astro Beylikdüzü projesi mimarisi ve inşaat kalitesi ile yatırımcının göz bebeği oldu.

30 Aralık 2014
bosluk

Ayışığı Vadi Evlerinde satışlar devam ediyor

Ayışığı vadi evleriDemir İnşaat tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde başlattığı ikinci konut projesi olan Ayışığı Vadi Evleri’nde 1+1 daireleri 85 bin TL’den başlayan fiyatlarla satacak.

27 Ekim 2014
bosluk

Makyol Yaşam Beylikdüzü konut projesi satışta

Makyol Yaşam BeylikdüzüMakyol İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş’nin gayrimenkul sektöründeki yeni projesi Makyol Yaşam Beylikdüzü satışa çıktı.

27 Eylül 2014
bosluk

Beylikdüzü Sağlıkkent konut projesi fiyatları

Sağlıkkent konut projesiİttifak İnşaat tarafından, Beylikdüzü bölgesinde hayata geçirdiği bölgenin en sağlam, en ekonomik ve en kullanışlı projesi Sağlıkkent projesi kapsamında yaşam başladı.

25 Eylül 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–