Dar gelirliye ‘konut sandığı’ ile ev alma imkanı

konut faizleriDar gelirli vatandaşların konut sahibi olmalarını sağlamak Avrupa’da örnekleri görülen ‘Yapı Tasarruf Sandığı’ benzeri bir uygulama geliyor.

5 Kasım 2017
bosluk

Dünyanın parası İstanbul’a akacak

Finans Merkeziİstanbul Finans Merkezi için bugün tarihi gün. Başbakan Yıldırım, SPK ve BDDK binalarının temelini atacak.

15 Ekim 2016
bosluk

Faiz indirimine bankalardan cevap geldi

Kayaşehir Avrupa KonutlarıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın konut kredisi faiz oranlarının yıllık yüzde 9’a çekilmesine yönelik çağrısı karşılık buldu.

6 Ağustos 2016
bosluk

Yatırımcı Altın’dan konuta yöneldi!

Altın yatırımcısıAltın yatırımcısı konut almaya yöneldi. Yatırımcılar, 2015’te 5,6 milyar liralık altın bozdurdu.

8 Şubat 2016
bosluk

141.8 milyar lira konut kredisi harcandı

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme KurumuBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun açıkladığı verilere göre, tüketici kredilerinin 141.8 milyar lirası konut için harcandı.

27 Kasım 2015
bosluk

TOKİ, BDDK’nın Finans Merkezi’ndeki arsası için ihale

BDDK’nın Finans MerkeziBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Finans Merkezi sınırları içinde yer alan ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK) ait arsa için bir ihale ilanı yayımladı.

1 Kasım 2014
bosluk

TOKİ BDDK binasını yeniden ihaleye çıkarıyor!

bddkToki İstanbul Finans Merkezi BDDK hizmet binası ihalesi 18 Kasım 2014’te yeniden yapılacak. İhale daha önce 26 Ağustos’ta yapılmıştı, 18 Kasım’da ihale yeniden yapılacak.

28 Ekim 2014
bosluk

TOKİ’den BDDK’ya yeni bina

TOKİ’den BDDK’ya yeni binaBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek.

7 Haziran 2014
bosluk

TOKİ BDDK’nın İstanbul Finans Merkezi’nin Binasını yapacak

toki istanbul konutlarıBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’na (BDDK), İstanbul Ataşehir Finans Merkezi’nde hizmet binası inşa edecek. BDDK hizmet binasının ihalesi 30 Haziran 2014’de TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde gerçekleştirilecek.

5 Haziran 2014
bosluk

İstanbul’da Yoksula Konut Yapan Kazanacak

istanbul'da konutistanbul’da yoksula ev yapan kazanacak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Maliye, Toplu Konut İdaresi (TOKİ) ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK),

9 Kasım 2013
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–