Toki İstanbul 2019 Konut Projeleri Bilgilendirme Formları

TOKİ 2016 yılıToplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından İstanbul Başakşehir Hoşdere, Kayabaşı, Ayazma, Silivri ve Tuzla Projesi kapsamında başvuru bilgilendirme formu yayınlandı.

12 Mart 2019
bosluk

Hoşdere Emlak Konutları Teslimatları Başlandı

Hoşdere Emlak KonutlarıEmlak Konut GYO Başakşehir Hoşdere bölgesindeki konutlar teslimata başlandı.

2 Haziran 2016
bosluk

Referans Bahçeşehir projesi ruhsatını aldı!

Referans Bahçeşehir projesiKİPTAŞ ve Kiler Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı (GYO) tarafından İstanbul Bahçeşehir Hoşdere Mahallesi’nde 558 Ada, 8 Parselde hayata geçirilecek olan Referans Bahçeşehir projesinin yapı ruhsatı alındı.

30 Mart 2016
bosluk

375 milyon liralık ihale

Başakşehir Belediyesi ihaleBaşakşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ihaleyi; Seha Yapı, Fuzul Grup, Alzamil Gayrimenkul ve Adese tarafından oluşturulan ortak girişimin sunduğu teklif kazandı.

26 Kasım 2015
bosluk

Hoşdere’de toplu konut askıya alındı

hoşdere başakşehirBahçekent bölgesinde yer alan Mercedes Benz Hoşdere Otobüs Fabrikası’nın da bulunduğu alana ilişkin imar planları askıya çıkarıldı.

19 Kasım 2015
bosluk

Emlak Konut’tan Hoşdere’ye dev cami!

Hoşdere’de Hayat CamiiEmlak Konut GYO, Başakşehir Hoşdere’de Hayat Camii adıyla lanse edilen bir cami hayata geçirmeye hazırlanıyor. 658/8 Ada/Parsel No’da gerçekleştirilecek olan caminin toplam arsa alanı 10.125,20 metrekare ve ruhsata esas inşaat alanı ise 3.444,00 metrekare olarak belirlendi.

4 Eylül 2015
bosluk

Başakşehir Hoşdere’ye yatırımcıların ilgisi arttı!

Başakşehir Hoşdere 3İstanbul’da konuta yatırım yapanların rağbet ettiği bölgelerden birisi de Bahçeşehir. 2008 belediye seçimlerinde Başakşehir ilçesine bağlanan bölgenin popülerliğinden Avcılar ve Esenyurt’taki inşaat firmaları da nasipleniyor.

9 Mart 2015
bosluk

KİPTAŞ’tan Başakşehir’e 600 yeni konut projesi

Kiptaş Başakşehir HoşdereKiptaş Başakşehir Hoşdere’de 600 konutluk yeni bir projeye imza atmaya hazırlanıyor. İşte Kiptaş Başakşehir Konutları’nın detayları

5 Mart 2015
bosluk

Hoşdere mi Kayaşehir mi?

hoşdereÇevre ve Şehircilik Bakanlığı’nın uydukent olarak seçtiği 12 milyon metrekarelik Kayaşehir’de 1 milyon kişinin yaşaması planlanıyor.

21 Temmuz 2014
bosluk

Başakşehir Hoşdere ihalesine tek teklif Ilgın İnşaat’tan

Emlak Konut, Başakşehir Hoşdere’de bulunan arsasının gelir paylaşım ihalesini gerçekleştirdi. İhaleye tek teklif Ilgın İnşaat’tan geldi. İkinci oturum tarihi sonra açıklanacak.

19 Mayıs 2012
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–