TOKİ Ataşehir Kurasız konutları satışta

Şerifali KonutlarıTOKİ, İstanbul Ataşehir Şerifali Toplu Konut Uygulaması kapsamındaki 25 konutunu 7 Ağustos-29 Eylül tarihleri arasında satışa çıkardı.

8 Ağustos 2017
bosluk

TOKi İstanbul Şerifali Konutları Satılık

Şerifali KonutlarıAtaşehir Şerifali Toki Konutları 7 Ağustos’ta başvuru toplamaya başlıyor. 25 adet konut ön şartsız, kurasız, başvuru önceliğine göre satışa sunulacak.

31 Temmuz 2017
bosluk

TOKİ İstanbul’da hemen teslim konut satıyor

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Ataşehir Şerifali’de bulunan hemen teslim konutlarını satışa çıkardığını duyurdu.

22 Temmuz 2017
bosluk

İstanbul’da Konut Fiyatları Uçacak İlçeler

İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi, Maltepe, Beşiktaş, Ataşehir ve Büyükçekmece’nin bazı mahallelerinde kentsel dönüşümün önünü açan imar planları onayladı.

16 Aralık 2016
bosluk

TOKİ Ataşehir Emekevler çekilişi ne zaman?

TOKİ Ataşehir EmekevleriKadıköy Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklığında hayata geçirilen TOKİ Ataşehir Emekevler’de 632 adet daire satışa sunuluyor.

20 Eylül 2016
bosluk

TOKİ Ataşehir Emekevler kura çekilişi sonuçları!

TOKİ Ataşehir Emekevleri2005 ve 2007 yıllarında yapılan protokoller sunulan, 2012 yılında da Ataşehir Belediye Meclisi’nin kararı ile hazırlanan TOKİ Ataşehir Konutları Kadıköy Belediyesi ile TOKİ’nin ortaklığıyla inşa ediliyor.

30 Ağustos 2016
bosluk

Ataşehir’de arsa kalmadı

ataşehir arsaİstanbul Finans Merkezi projesiyle Anadolu Yakası’nın dikkatleri üzerine çeken ilçesi Ataşehir’e yerli ve yabancı yatırımcıların ilgisi her geçen gün artmaya devam ediyor.

19 Eylül 2015
bosluk

Finans Merkezi yapım işi ihalesi 29 Eylül’de!

TOKİ Uluslararası Finans MerkeziTOKİ uygulamaları kapsamında İstanbul Ümraniye Uluslararası Finans Merkezi yapım işlerinin inşaat aşaması ve inşaat sonrası danışmanlık hizmetleri işi ihalesi 2. oturumu 29 Eylül 2015 tarihinde gerçekleşecek.

7 Eylül 2015
bosluk

Ataşehir’in Yeni Projesi

Ataşehir Yeni ProjesiTeamFores Mimarlık tarafından Ataşehir’de hayata geçecek olan DRS Loft ve Rezidans’da 141 adet, 1+1, 2+1 ve loft daire tiplerinden oluşuyor.

13 Haziran 2015
bosluk

Ataşehir’de kentsel dönüşüm için imar planları bekleniyor!

ataşehir kentsel dönüşümİSTANBUL Ataşehir’de yer alan Yenisahra ve Barbaros Mahallesi’nde kentsel dönüşüm imar planlarına takıldı.

27 Nisan 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–