İstanbul’un 2. TOKİ Park’ı Baruthane arazisine

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), İstanbul Ataköy’de mülkiyeti kendisine ait olan 60 bin metrekarelik ‘Baruthane’ arazisindeki gayrimenkul projesini iptal ederek halka açık park yapmaya karar verdi.

21 Mayıs 2018
bosluk

TOKİ’den, Danıştay’ın Ataköy kararına itiraz

toki danıştaySatışı Danıştay tarafından iptal edilen ve inşaatı biten Ataköy sahildeki arazi için TOKİ, karar düzeltme istedi.

10 Şubat 2016
bosluk

Ataköy sahilinde yarımada inşa ediliyor

ataköy sahiliAtaköy sahil şeridinde deniz 140 bin metrekare (140 dönüm) doldurularak yeni inşaat alanı ortaya çıkarılıyor

3 Haziran 2015
bosluk

İkitelli-Ataköy metrosu 5 ilçeyi birbirine bağlayacak

İkitelli Ataköy metrosuİBB tarafından gerçekleştirilecek projeyle Başakşehir, Bakırköy, Bağcılar, Bahçelievler ve Küçükçekmece ilçeleri birbirine bağlanacak.

21 Mart 2015
bosluk

Sea Pearl Projesinde Mühür kalktı

Sea PearlKuzu Grup tarafından İstanbul Ataköy’de inşa edilen Sea Pearl projesinde konutlar satışa çıktı. Ortalama metrekare satış fiyatları ise 7 bin 200 dolardan başlıyor

21 Mart 2015
bosluk

Sea Pearl Ataköy Konutları satışta

Sea Pearl AtaköyBugüne kadar yurt içi ve yurt dışında yaptığı nitelikli projelerle sektördeki önemli yerini koruyan Kuzu Grup, Kat Gayrimenkul’le birlikte Ataköy sahilinde geliştirdiği Sea Pearl projesini metrekaresi ortalama 7 bin 200 dolardan başlayan fiyatlarla satışa sundu.

19 Mart 2015
bosluk

İstanbul Ataköy’e kötü haber!

İstanbul AtaköyAtaköy Turizm Kompleksi olarak bilinen içinde Galleria Alışveriş Merkezi, Sheraton İstanbul Ataköy Hotel, Ataköy Marina Hotel, Ataköy Marina ve Ataköy Marina Park yer alıyor.

22 Kasım 2014
bosluk

Ataköy Sahili’nde TOKİ protestosu

Etiketler: ,,

protestoAtaköy sahilinde TOKİ tarafından yaptırılan inşaatların durdurulmasını isteyen kalabalık bir grup, Bakırköy Cumhuriyet Meydanı’nda toplandı.

22 Eylül 2014
bosluk

TOKİ Ataköy mühürlendi!

Toki AtaköyTOKİ tarafından Ataköy sahilinde yapılan AVM, rezidans ve otel inşaatı ile ilgili mahkemenin yürütmeyi durdurma kararı vermesi üzerine Bakırköy Belediyesi, inşaat alanına gelerek 186. Parseldeki 5 blok inşaatı mühürledi.

15 Temmuz 2014
bosluk

Ataköy’de TOKİ’ye ait alandaki çalışmalar durduruldu

Etiketler: ,,

ataköyİstanbul Ataköy sahilinde, TOKİ’ye ait olan ve içinde tarihi Baruthane binaları ve tescilli ağaçların da olduğu 160 parselde yapılan çalışmalar, İstanbul 1 No’lu Kültür Varlıklarını Koruma Bölge Kurulu’nca durduruldu.

3 Şubat 2014
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–