Ağaoğlu Gözünü Kanal’a Dikti

Ali AğaoğluHükümetin aldığı erken seçim kararını destekleyen Ağaoğlu Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Ağaoğlu, prangalardan kurtulmak için atılan adımların sektöre yeni bir ivme katacağını, sene sonunda konutta 1 milyon 500 bin satışın yakalanıp yeni bir rekorun geleceğini ifade etti. Ağaoğlu, grup olarak Kanal İstanbul projesi için de ‘radarımızda’ dedi.

30 Nisan 2018
bosluk

Ağaoğlu Maslak’ta konutları ofise çevirdi

maslak 1453 ofisleriAğaoğlu, Maslak 1453 projesindeki F bloku konuttan ofise çevirdi. Konut sayısı 4 bin 681’den 4 bin 203’e, ofis sayısı da 533’ten bin 55’e çıktı

30 Ağustos 2016
bosluk

Emlak Konut Projelerinin Ayrıntıları

bulvar istanbul evleriEmlak Konut GYO tarafından başlatılan tarihi fırsat kampanyasına ilişkin tüm projelerin ayrıntıları için tıklayın.
Çekilişsiz kurasız 1-31 ağustos 2016 arasında Emlak Konut projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunan kampanyanın ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.

30 Temmuz 2016
bosluk

Ağaoğlu’ndan darbe girişimine inat yatırım geliyor

İstanbul Finans Merkezi ihalesini Ağaoğlu KazandıAli Ağaoğlu, bu yıl başlatmak istedikleri 4 proje olduğunu ve bu projeler için 3 milyar dolarlık yatırım planladıklarını bildirdi.

23 Temmuz 2016
bosluk

Yabancıya konut satışı en ucuz kaynak

Ali AğaoğluAli Ağaoğlu, “Mütekabiliyet yasasının çıkmasını önemsiyoruz. Batı, kaynak sorununu yabancıya konut satarak çözdü; kalkınmasını tamamladı.” dedi.

12 Şubat 2016
bosluk

Ağaoğlu yabancı yatırımcıları davet etti

yatırımcılara davetBoğaziçi Zirvesi’nde konuşan Ağaoğlu Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Önder Halisdemir, yatırımcıları İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nde yerlerini almaya davet etti.

11 Aralık 2015
bosluk

Ağaoğlu’ndan büyük satış

ağaoğlu dubaiAğaoğlu Ciyscape’te Maslak 1453 projesindeki 140 dairenin bulunduğu kuleyi tek kalemde sattı.

10 Eylül 2015
bosluk

‘Yılın Babası’ ödülü Ali Ağaoğlu’nun

Etiketler:

Ali Ağaoğlu‘Medeniyetler Buluşması’ gecesinde Ağaoğlu çalışanları Ali Ağaoğlu’na ‘Yılın Babası’ ödülünü verdi.

13 Haziran 2015
bosluk

Başakşehir’de Ali Ağaoğlu’na Tepki

darpÜnlü işadamı Ali Ağaoğlu’nun site yönetimi basarak küfürler savurduğu videonun ortaya çıkmasının ardından sitenin sakinleri protesto için ayaklandı.

20 Nisan 2015
bosluk

Ali Ağaoğlu site sakinlerine saldırdı

Ali Ağaoğlu ileAKP’li yılların inşaat sektörü zenginlerinden Ali Ağaoğlu ve adamları Sarıyer’deki bir sitenin sakinlerini darp etti.

17 Nisan 2015
bosluk
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • >
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–