TOKİ Aralık Konut Satışları 237 TL’ye taksit fırsatı!

toki logo(TOKİ) Toplu Konut İdaresi Başkanlığı Anadolu’nun çeşitli illerinde yeni konut projeleri inşaatına tüm hızıyla devam ediyor. Dar gelirli, orta gelirli ve emeklilere yönelik projeler üreten TOKİ, düşük taksit fırsatı da sunuyor.

2 Aralık 2017
bosluk

Toki Aksaray’da Kurasız Konut Satışı

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı internet sitesinden duyrulan şatış ile Aksaray Taşpınar beldesindeki 35 adet Konut satışa çıkartıldı.

9 Şubat 2017
bosluk

TOKİ Aksaray’da Yeni Konut Yapacak!

Toki AksarayBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından Aksaray’ın Sultanhanı Beldesi’nde inşa edilecek 157 konutun ihalesi yapıldı. 7 Kasım, Pazartesi günü gerçekleşen ihale kapsamında ayrıca 1 büfe ile altyapı ve çevre düzenleme işi de yer alıyor.

8 Kasım 2016
bosluk

TOKİ Aksaray Güzelyurt kuraları ne zaman çekilecek?

Etiketler: ,,

TOKİ Aksaray GüzelyurtTOKİ, Aksaray Güzelyurt bölgesinde yaşayanlara da muhteşem olanaklar sunacak. Daire içi özellikleri ile ev alacakları şimdiden rahat ettirecek olan TOKİ, aynı zamanda lokasyonu ile de ev sahiplerine ulaşım sıkıntısı yaşatmayacak.

4 Kasım 2016
bosluk

TOKİ Aksaray Emekli kura sonuçları

Toki AksarayTOKİ imzasıyla yaşama geçirilen TOKİ Aksaray Emekli Konutları’nda yer alan daireler 2 oda 1 salon olarak dizayn edildi.

12 Mayıs 2016
bosluk

TOKİ’den Aksaray için flaş açıklaması!

aksarayBaşbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), salı günü bazı basın organlarında yer alan ‘TOKİ’nin Cumhurbaşkanlığı Sarayı inşasından dolayı 297 milyon lira alacağı olduğunu iddialarını yalanladı.

21 Kasım 2014
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–