Emlak Konut Projelerinin Ayrıntıları

bulvar istanbul evleriEmlak Konut GYO tarafından başlatılan tarihi fırsat kampanyasına ilişkin tüm projelerin ayrıntıları için tıklayın.
Çekilişsiz kurasız 1-31 ağustos 2016 arasında Emlak Konut projelerinden ev sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak büyük fırsatlar sunan kampanyanın ayrıntıları için buraya bakabilirsiniz.

30 Temmuz 2016
bosluk

Başakşehir’de mağaza ve dükkanlar açık artırmaya çıkıyor

açık artırmaEvvel İstanbul ve Adım İstanbul projelerinin 130 mağaza ve dükkanı açık artırma yöntemiyle 14 Mayıs’ta satışa çıkıyor.

28 Nisan 2016
bosluk

Adım İstanbul projesi görücüye çıktı

adım istanbulİstanbul’un cazip uydu kentlerinden biri olan Başakşehir’de hayata geçirilen Adım İstanbul projesinde resmi satışlar başladı.

13 Kasım 2015
bosluk

Adım İstanbul’da Ön Satışlar Başladı!

Adım İstanbulAdım İstanbul projesi ön satış süreci başladı. Adım İstanbul projesinde resmi satışların ise bayramdan sonra başlaması planlanıyor.

16 Eylül 2015
bosluk

Adım İstanbul Kayaşehir Projesinde Geri Sayım

Adım İstanbul KayaşehirAdım İstanbul Kayaşehir projesi yakında satışa çıkmaya hazırlanıyor. İşte Adım İstanbul Kayaşehir detayları

12 Eylül 2015
bosluk

Başakşehir Adım İstanbul nerede?

Adım İstanbulİstanbul Başakşehir – Kayaşehir bölgesinde bulunan Adım İstanbul Evleri Evvel İstanbul projesinin karşısında yer alacak. Toplam 700 adet daireden oluşan proje Adım İstanbul ismiyle satışa sunulacak.

27 Mart 2015
bosluk

Toki Kayaşehir’de Yeni Bir Proje; Adım İstanbul

kayaşehir konutEYG, İntaya ve İntes ortaklığı Evvel İstanbul’dan sonra, Adım İstanbul Evleri’ne hazırlanıyor.

27 Mart 2015
bosluk
------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–