Koşaner ile Sakık kapı komşusu

Son Güncelleme: 30 Kasım 2011 - 9:45 0 Yorum Yazar:
Etiketler:

0 Paylaşımlar

Meclis’te ve törenlerde yan yana gelmekten kaçınan askerler ve BDP’lileri Ankara TOKİ buluşturdu

 Radikal gazetesinin haberine göre Genelkurmay eski başkanı Işık Koşaner, Meclis’te bile aynı çatı altında olmak istemediği BDP’liler kapı komşusu oldu. Türkiye’desonyıllarda örneği olmayan bu demokratik kaynaşmayı sağlayan kurum TOKİ oldu.

 
ESKİ GENELKURMAY BAŞKANI VE BDP’LİLER AYNI SİTEDE
Eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral Işık Koşanerilebirlikte BDP’li iki milletvekilinin de TOKİ’denevaldığı ortaya çıktı. Birbirlerinden uzak duran komutanlarla BDP’lilerin gelecek yıl bitecek olan konutlarda oturması durumunda alışık olunmayan görüntüler yaşanacak. Işık Koşaner ile Sırrı Sakık aynı yürüyüş yolunu, yüzme havuzu ve otoparkı kullanmak zorunda kalacak.
 
SAKIK VE TUĞLUK DA EV ALDI
TOKİ’nin Ankara İncek’te yaptığı lüks konutlariçinTBMM, Yüksek Yargı ve Silahlı Kuvvetlere kontenjan ayırdı. Bakanlar ve milletvekillerinin ilgisi yoğun oldu. Konutların yarıdan fazlası AKParti, CHP ve MHP milletvekilleri tarafından alındı. BDP’li Sırrı Sakık ve Aysel Tuğluk daevsahibi olan siyasetçilerden. TOKİ konutlarının en ilginç alıcıları komutanlar oldu. TOKİ, Meclis’in yanı sıra Yargıtay, Danıştay, Anayasa Mahkemesigibiyüksek yargı üyelerine önemlibiryer ayırdı. Silahlı Kuvvetlere de yüzde 10’luk kontenjan verildi. O dönem görevde olan eski Genelkurmay Başkanı Işık Koşaneriledönemin bazı kuvvet komutanı ve generallerinin bu imkândan yararlanarak ev sahibi oldukları belirlendi.

Koşaner ile Sakık kapı komşusu ile Benzer Yazılar:

30 Kasım 2011 Saat : 9:45

Koşaner ile Sakık kapı komşusu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–