Yazı Etiketleri ‘Vaditepe Bahçeşehir’

Bahçeşehir’e ‘Vaditepe‘ Mahallesi

Bahçeşehir’e ‘Vaditepe‘ Mahallesi

KİPTAŞ’ın Bahçeşehir’de hayata geçirdiği 4 bin konutluk dev projesi Vaditepe Bahçeşehir’de fiyatlar 302 bin 125 TL’den başlıyor. İnşaatın devam ettiği Vaditepe projesinin örnek dairesi de ziyarete açıldı.... (Devamını Oku)

Etiketler :             

Vaditepe konut projesinde örnek daire

Vaditepe konut projesinde örnek daire

KİPTAŞ tarafından İstanbul Bahçeşehir bölgesinde hayata geçirilen Vaditepe konut projesi kapsamında örnek daireler görücüye çıktı.... (Devamını Oku)

Etiketler :                     

Kiptaş’tan, dar gelirli aileye Konut Müjdesi

Kiptaş'tan, dar gelirli aileye Konut Müjdesi

Bahçeşehir’deki 4 bin konutluk Vaditepe projesine bir ayda 2 bin başvuru alan Kiptaş, elde edeceği gelirle Esenyurt, Hadımköy bölgesinde dar gelirli için proje bakıyor.... (Devamını Oku)

Etiketler :             

Bahçeşehir Ve Sultanbeyli’ye Metro Geliyor

Bahçeşehir Ve Sultanbeyli'ye Metro Geliyor

İstanbul için metro hattının önemine vurgu yapan Topbaş, “Bahçeşehir ve Sultanbeyli’deki vatandaşlarımız ısrarla metro talep ediyor, Sancaktepe’den Sultanbeyli’ye 6.5 kilometrelik metro hattını ilave edeceğiz.... (Devamını Oku)

Etiketler :                 

Kadir Topbaş’dan Sosyal Konut Müjdesi

Kadir Topbaş'dan Sosyal Konut Müjdesi

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Kadir Topbaş, dar gelirli vatandaşlara yönelik olarak Asya ve Avrupa yakasında kira öder gibi ev sahibi olunabilecek iki büyük konut projesi başlatacaklarını müjdeledi.... (Devamını Oku)

Etiketler :                 

Vaditepe Bahçeşehir projesi tanıtıldı

Vaditepe Bahçeşehir projesi tanıtıldı

KİPTAŞ’ın Vaditepe Bahçeşehir projesi tanıtıldı. Daire fiyatları 250 bin TL’den başlarken binaların geliriyle dar gelirliler için hesaplı binalar dikilecek.... (Devamını Oku)

Etiketler :         

Başakşehir’de Yeni Proje Vaditepe Bahçeşehir

Başakşehir'de Yeni Proje Vaditepe Bahçeşehir

Bahçeşehir’de inşasına başlayacağımız 4.000 konutluk Vaditepe Bahçeşehir projesinde sona yaklaşıldı. Proje bayram sonrasında düzenlenecek basın toplantısı sonrasında satışa sunulacaktır.... (Devamını Oku)