Konut Fiyatları Uçtu

Son Güncelleme: 9 Şubat 2015 - 9:23 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Ispartakule Konutlarıİstanbul’un hızlı gelişen bölgeleri arasında ilk sıralarda yer alan Ispartakule’de büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Ispartakule’de yapılacak metro projesi bölgedeki ev ilanlarını son bir yılda yüzde 145 oranında arttırdı.
Ispartakule Konutları

EV FİYATLARI PATLADI

Mecidiyeköy-Mahmutbey-Halkalı-Bahçeşehir metrosu, parlayan yıldız Ispartakule’nin değerine değer katacak. İstanbul’daki trafik probleminin rahatlamasına da büyük katkı sağlayacak olan metro hattı özellikle Ispartakule’deki satılık ve kiralık ev ilanlarını patlattı.

TRAFİK SORUNU ÇÖZÜLDÜ

Kanal İstanbul, 3. Havalimanı ve Kuzey Marmara Otoyolu projeleriyle dikkatleri çeken Ispartakule, milyarlık konut projelerine de ev sahipliği yapıyor. 12.5 kilometreyi 20 dakikanın altına indirecek metro projesiyle TEM Otoyolu, yaklaşık 5 kilometrelik trafikten kurtulmuş olacak.

METRONUN GEÇECİĞİ DURAKLAR

Mecidiyeköy-Mahmutbey-Mimar Sinan, Mehmet Akif-Halkalı/Atakent, Halkalı Toplu Konut-TEMA, Hastane-Altınşehir, Resneli-Ispartakule/Bahçeşehir

YATIRIMLAR SÜRÜYOR

Ispartakule bölgesinin çehresini değiştiren bir diğer etken ise İhlas Yapı’nın Bizim Evler markalı projeleri. Bizim Evler 1, 2, 3, 4, 5, 6 ve Metro ile birlikte bölgedeki yatırımlarına hız kesmeden devam eden İhlas Yapı bugüne kadar Ispartakule’de 3 bin 500 daireyi teslim etmenin gururunu yaşadı. Şirket, son yatırımlarıyla birlikte bölgedeki konut sayısı 6 bine yükseltecek.

Konut Fiyatları Uçtu ile Benzer Yazılar:

9 Şubat 2015 Saat : 9:23

Konut Fiyatları Uçtu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–