Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu

Son Güncelleme: 20 Aralık 2011 - 4:15 1 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

Kayaşehir sorunları bitmek bilmiyor. Bir sorun kapanıyor yenisi başlıyor. Kayaşehir’lilerin yeni sorunları doğalgaz faturaları

Merakla beklediğimiz doğalgaz faturalarımız sonunda geldi. Ancak tam bir fiyasko.
Bu durumu nasıl açıklamamız lazım bilemiyorum. Doğalgazı hiç kullanmayan kişiye 300 TL.. Kullanan kişiye ise 1 TL fatura gönderildiğini söylesem inanır mısınız? ? Peki bu durum nasıl oldu? Çok şaşırmamak lazım; çünkü burası Türkiye; nasıl olsa bu millet alıştı vergiler ile zamlar ile kullanmadığı elektrik faturasını ödemeye, bunlara bir de Kayaşehir de doğalgaz eklendi. Dairelerde ki ısı pay ölçer cihazlarını kontrol etmeyen yetkililer doğalgaz faturası geldikten sonra gelen faturayı dairelere pay etti. Sonrada ortalık karıştı. Cihazların bozuk olmasının faturası kime kesilecek? Bu yanlışlığı ne Toki, ne müteahhit firma, ne de emlak yönetimi üstlenir. Vurun vatandaşın sırtına olsun bitsin. işte size çözüm. Bütçede açık mı var vurun vatandaşın sırtına dünya değişse de Türkiye bile değişse bizim ülkemizde değişmeyen değerlerimiz var.?

Bu kadar yeter.

Sayın yetkililer eğer değişen bir şeylerin olduğuna inanmamızı bekliyorsanız bizlere bu durumu gösterin yapılan bu yanlışlığın sorumluları tarafından karşılanmasını sağlayın.
Ben niçin kullanmadığım bir gazın parasını ödemek zorunda kalıyorum? Hatayı yapan cezasını çeksin.
Vessem

Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu ile Benzer Yazılar:

20 Aralık 2011 Saat : 4:15
  GENEL

“Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu” için 1 Yorum

  1. alihan dedi ki:

    Bu olay kesinlikle mahkemeye kadar gidecek…

Kayaşehir Doğalgaz Faturaları Sorun Oldu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–