İstanbul Kayabaşı 5. Etap projesi için imzalar atıldı!

Son Güncelleme: 14 Ağustos 2015 - 10:06 0 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

İstanbul Kayabaşı 5. Etap projesiEmlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nin sözleşmesi, Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat ile bugün imzalandı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 2. oturumunu Tahincioğlu Gayrimenkul – Nida İnşaat 407 milyon 588 bin TL teklifle kazanmıştı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’nın İstanbul Kayabaşı 5. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi’nin sözleşmesi, Tahincioğlu Gayrimenkul ve Nida İnşaat ile bugün imzalandı.

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı konu ile ilgili Kap’a açıklamada bulundu. İşte Emlak Konut’un açıklaması!

08.05.2015 tarihinde 2. oturumu tamamlanan, Şirketimiz projelerinden “İstanbul Başakşehir Kayabaşı 5.Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” nin sözleşmesi, Yüklenici ”Tahincioğlu Gayrimenkul İnş. ve Tur. A.Ş. ~ Nida İnşaat ve Tur. A.Ş. İş Ortaklığı” ile 20.07.2015 tarihinde imzalanmıştır.

Projenin ihale değerleri aşağıdaki gibidir;

Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri (ASKSTG) 1.072.600.000 TL

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Toplam Geliri (ASKŞPTG) 407.588.000 TL

Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı % 38,00

Emlak Konut Kayabaşı 5. Etap ihalesi kapsamında,iş merkezi, ofis, büro, alışveriş merkezi, çok katlı mağaza, çarşı, konaklama tesisleri, otel, motel, rezidans, sinema, tiyatro, müze, lokanta, banka, finans kurumları, kat otoparkı, özel eğitim ve özel sağlık üniteleri yapılacak. Emlakkulisi.com

İstanbul Kayabaşı 5. Etap projesi için imzalar atıldı! ile Benzer Yazılar:

14 Ağustos 2015 Saat : 10:06

İstanbul Kayabaşı 5. Etap projesi için imzalar atıldı! Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–