Emlak Konut ile Tahincioğlu Arasında Yeni Proje

Son Güncelleme: 1 Eylül 2016 - 8:52 2 Yorum Yazar:

0 Paylaşımlar

emlak konut tahincioğluTahincioğlu’nun 1,5 milyar artı KDV ile ihalesini kazandığı proje ile Maltepe Küçükyalı’daki 114 bin metrekarelik arsa üzerine ticaret ve konut ile ilkokul, ibadethane, meydan ve park yapılacak.
Maltepe Küçükyalı projesi

EMLAK KONUT GYO‘NUN PAYI YÜZDE 42 OLDU

“İstanbul Maltepe Küçükyalı Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesinin açık artırma bölümünü içeren 2. oturumu 07.06.2016 tarihinde yapılmıştı. Arsaya en uygun teklifi; ‘Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri (ASKSTG) olarak 3.635.715.000 TL + KDV’, ‘Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı (ASKŞPGO) olarak % 42,00’ ve ‘Arsa Satışı Karşılığı Asgari Şirket Payı Toplam Geliri (ASKŞPTG) olarak da 1.527.000.300 TL + KDV’ ile Tahincioğlu Gayr. İnş. ve Turz. A.Ş. & Tahincioğlu Küçükyalı İnş. ve Tur. A.Ş. & Kozken İnş. Taah. ve Tur. A.Ş. İş Ortaklığı” vermişti.

7 Haziran 2016’da gerçekleştirilen ihalede arsaya en uygun teklifi Tahincioğlu Gayrimenkul- Tahincioğlu Küçükyalı İnşaat-Kozken İnşaat İş Ortaklığı vermişti. Arsa Satışı Karşılığı Satış Toplam Geliri olarak 3 milyar 635 milyon 715 bin TL + KDV olarak imzalanan anlaşmaya göre; Emlak Konut‘un Arsa Satışı Karşılığı Şirket Payı Gelir Oranı olarak yüzde 42 oldu.
İmza töreninde konuşan Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum, Emlak Konut olarak Türkiye’nin geleceğine ve ekonomiye güvenlerinin tam olduğuna dikkati çekerek, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da millet için çalışmaya devam edeceklerini dile getirdi. Kurum, “15 Temmuz gecesi ve sonrası büyük bir demokrasi mücadelesi veren milletimiz her şeyin en iyisini hak ediyor dedik. Biz de bu millet için üzerimize düşen, yapılması gereken her ne varsa yapacağımızın sözünü verdik. Türkiye’nin geleceğine ve ekonomiye güveniyor, yarınlara emin adımlarla yürüyoruz. Tüm taahhütlerimizi aksatmadan yerine getireceğimizden kimsenin şüphesi olmasın” dedi.
ÜRETMEYE DEVAM
Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu ise “Ülkemizin içinden geçtiği bu dönemde siyasi arenada ve iş dünyasında olduğu gibi gayrimenkul sektöründe de büyük bir dayanışma sergiliyoruz.Bugün hep beraber demokrasi ve ülkemizin geleceğine sahip çıkıyoruz. Birlik olmak, üretmeye devam etmek ve birlikte büyümek için iş birliği yapma zamanıdır. Böyle bir dönemde tüm gücümüzle ülkemize değer katacak bir projeyi daha hayata geçiriyoruz” dedi.

Emlak Konut ile Tahincioğlu Arasında Yeni Proje ile Benzer Yazılar:

1 Eylül 2016 Saat : 8:52

“Emlak Konut ile Tahincioğlu Arasında Yeni Proje” için 2 Yorum

  1. Nihal pilat dedi ki:

    Anadolu yakasinda suan yada yakin zamanda ucuz taksitle nerde ev toki var hic bir yerden cvp alamiyoruz

Emlak Konut ile Tahincioğlu Arasında Yeni Proje Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

------   İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR ------ ------  SPONSOR BAĞLANTI ------

FACEBOOK SAYFASI

itk

–SPONSOR BAĞLANTI–